PRIVATUMO POLITIKA

1. Paslaugos teikėjas – MB „Promokodas“, juridinio asmens kodas 304748179, registracijos adresas Grafų Tiškevičių g. 47, Kretinga, LT-97107.

2. www.promokodas.lt – elektroninė reklamos svetainė

3. Paslaugos teikėjo partneris – juridinis/fizinis asmuo:

a)siūlantis savo prekėms/paslaugoms nuolaidas, akcijas, išpardavimus, specialius nuolaidos kodus

b)su kuriuo vykdomos bendros akcijos arba projektai elektroninėje svetainėje www.promokodas.lt, paslaugos teikėjo partnerio internetinėse svetainėse, socialiniuose tinkluose arba bet kokiose žiniasklaidos priemonėse, kuriose www.promokodas.lt ir šio juridinio/fizinio asmens akcija arba projektas bus aprašomas, skelbiamas.

4. Jūsų pateiktus duomenis tvarkome ir naudojame Jūsų laisva, siekdami palaikyti santykius su klientais, paslaugų teikėjų partneriais, reklamos tikslais. Prireikus reikiami duomenys perduodami paslaugų teikėjui. Tačiau neprekiaujame Jūsų duomenimis ir kitaip neperleidžiame jų tretiesiems asmenims.

5. Mūsų interneto svetainėje „Google Analytics“ programine įranga (https://www.google.com/intl/lt/analytics/) yra renkami ir kaupiami duomenys rinkodaros ir optimizavimo tikslais. Tam gali būti naudojami „cookies“ (slapukai). Šiuo tikslu fiksuojami duomenų rinkiniai apie tai, kaip Jūs naudojatės svetaine, įslaptinant šiuos duomenų rinkinius slapyvardžiais. Be kitų duomenų, užfiksuojamas ir Jūsų IP adresas be paskutinių trijų simbolių. Internetiniai adresai (domenai), kuriuose prieš tai lankėtės, taip pat Jūsų interneto arba ryšio paslaugų teikėjo prieigos apimtys neanalizuojami. Programinės įrangos „Google Analytics“ nuostatos atitinka aukščiausių duomenų apsaugos priežiūros institucijų reikalavimus. Bet kuriuo metu galite atšaukti savo sutikimą, leidžiantį mums rinkti ir kaupti šiuos duomenis. Šis draudimas įsigalioja nuo atšaukimo momento.

6. Jei tam, kad būtų pateiktas pasiūlymas internetu, prašoma įvesti asmeninius ar komercinius Jūsų duomenis (pavyzdžiui, elektroninio pašto adresą, pavardę / pavadinimą, adresus), šią informaciją atskleisite tik savo laisva valia. Taip perduotus asmens duomenis naudojame tik tuo tikslu, kuriam jie buvo mums perduoti. Rengdami atsakymus į Jūsų paklausimus, tvarkydami Jūsų užsakymus, kai naudojatės mūsų paslaugomis, kai kuriais atvejais atskiras užduotis pavedame atlikti subrangovams. Jiems atskleidžiame tik tuos duomenis, kurie yra būtini atlikti užduočiai, ir jie juos naudoja tik nurodytu tikslu. Be to, paslaugų teikėjo partneriai yra įpareigoti laikytis šio pareiškimo dėl duomenų apsaugos.

7. Pateikę prašymą, turite teisę neatlygintinai gauti informaciją apie sukauptus su Jūsų asmeniu susijusius asmens duomenis. Be to, remiantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, turite teisę nesutikti, kad Jūsų duomenys būtų naudojami ir (arba) perduodami reklamos tikslais. Teisės aktų nuostatos Jums taip pat suteikia teisę taisyti, blokuoti ir ištrinti šiuos asmens duomenis. Tokiais atvejais Jums reikia elektroniniu paštu info@promokodas.lt.

8. Mūsų internetinėje svetainėje pateikiamos nuorodos į kitas interneto svetaines. Pateiktos pastabos dėl privatumo taikomos tik mūsų interneto svetainei. Prašome atsižvelgti į susietų tinklalapių privatumo nuostatas.

9. Mes neatsakome už svetimų internetinių svetainių, kuriose lankotės naudodamiesi nuorodomis ir kurios yra specialiai pažymėtos, turinį. Jų turinio mes nesisaviname. Už nelegalų, klaidingą ar neišsamų turinį bei už žalą, kurią sukelia tokios informacijos naudojimas ar nenaudojimas, atsako tik interneto svetainės, į kurią buvo pateikta nuoroda, savininkas. Už svetimas nuorodas atsakome tik tada, jei jos, o tai reiškia ir galimai neteisėtas arba nusikalstamas jų turinys, mums yra realiai žinomi, bei techniškai ir pagrįstai yra įmanoma užkirsti kelią jų naudojimui.

10. Jei sutikote užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį, naudosime Jūsų el. pašto adresą informacijai apie prekes, nuolaidas, pasiūlymus, konkursus, naujienas, apklausas bei kitoms naujienoms siųsti. Sukaupta informacija bus naudojama siunčiant naujienlaiškį. Jūsų sutikimas leis mums vertinti Jūsų kaip vartotojo elgseną lankantis mūsų tvarkomuose interneto puslapiuose bei skaitant mūsų platinamus naujienlaiškius, kaupti duomenis ir priskirti vartotojo profiliui ar el. pašto adresui. Vartotojo elgsenai įvertinti ypač svarbu, kuriose puslapio ar naujienlaiškio dalyse stabtelite, kokias nuorodas spaudžiate. Naudojame šitaip surinktus duomenis tam, kad reklama, skleidžiama naujienlaiškio, interneto svetainės įterpinių ir spaudinių pavidalu, labiau atspindėtų Jūsų interesus.

Sutikę gauti naujienlaiškį, galite jį bet kuriuo metu atšaukti parašę elektroninių paštu info@promokodas.lt

11. Jei turite daugiau klausimų dėl Jūsų asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir naudojimo, prašome kreiptis elektroniniu paštu info@promokodas.lt

12. Ši Privatumo politika įsigalioja 2018 m. sausio 22 d. Apie bet kokius Privatumo politikos pasikeitimus skelbsime skiltyje „Privatumo politika“.